Zamów
Perfect Bust Perfect Bust Perfect Bust

Perfect Bust: Opinie

…używam Perfect Bust od dwóch miesięcy, początkowo myślałam, że nie działa bo przez sześć tygodni nie czułam większej zmiany. Może ogólnie lepiej się czułam i byłam w lepszym nastroju ale piersi się nie zmieniały. Teraz nareszcie coś drgnęło, mam wrażenie , że są bardziej napięte i jakby większe. Stanik zrobił się zbyt obcisły, to chyba dobry znak.

Anka z Piaseczna

…jeszcze niedawno zastanawiałam się nad zabiegiem powiększenia biustu. Mam 23 lata i małe piersi, a jestem wysoka i dość mocno zbudowana. Odstraszyła mnie cena operacji i możliwości powikłań. Znalazłam na waszej stronie Perfect Bust, całe szczęście. Myślę że to doskonały środek i bezpieczny, biorę od trzech miesięcy i widać wyraźne efekty. Mam bardziej kobiecą sylwetkę, piersi są większe i bardzo jędrne, ciągle przeglądam się w lustrze bo nie mogę się nacieszyć tymi zmianami.

Ola W.Kraków

…sama nie wiem co myśleć, jestem średnio zadowolona, po dwóch tygodniach kuracji jeszcze nic nie czuję. Zobaczymy co dalej

Marzena

…mam 48 lat, odczuwam już pierwsze objawy menopauzy, piersi też nie są takie jak kiedyś. Nigdy nie były bardzo małe ale miały ładny kształt i były dobrze napięte. Jak zaczęłam przekwitać to stały się jakby mniejsze i lekko zwiotczałe. Kupiłam Perfect Bust aby wróciły do normy i jestem bardzo zadowolona. Po 9 tyg. piersi są wyraźnie jędrniejsze i pełniejsze, nie dokucza mi też tak klimakterium, znoszę to znacznie lepiej, wydaje mi się też, że moja skóra jest lepsza niż przed kuracją

Jadzia z Lublina

…jestem mamą 7-mies.Bartka, karmiłam go piersią przez 4 m-ce i wtedy piersi były duże i napięte, podobały mi się. Teraz zostały trochę za duże worki skóry, zwisające na brzuchu. Chciałam poddać się zabiegowi żeby te wory wypełnić ale mąż się nie zgadza. Może i dobrze bo od 1,5 m-ca biorę Perfect Bust i widzę bardzo pozytywne zmiany w całej sylwetce, nie tylko w piersiach.

Mama

…ja tam w zioła nie wierzę ale moje mikrocycki skłoniły mnie żeby spróbować, już nie są takie mikro, to może jednak działa.

Mirela z Rybnika

Jeżeli kiedykolwiek myślałaś o zabiegu powiększenia piersi, to Perfect Bust jest właśnie dla Ciebie! Możesz mieć piękne i jędrne piersi, większe nawet o dwa rozmiary, bez żadnej ingerencji chirurgicznej. Zastanów się sama, czy jakakolwiek proteza, nawet najdoskonalsza może być lepsza niż własne, naturalne piersi? Weź pod uwagę ogromne ryzyko powikłań jakie niesie zabieg!

Nie wybieraj kosztownego i bolesnego zabiegu, po którym będziesz odczuwać dyskomfort, nawet jeśli nie będzie powikłań, w postaci infekcji, zbliznowaceń lub odrzucenia protezy. To nie zawsze wynik lekarskiego błędu lecz predyspozycje Twojego własnego organizmu, dlatego nawet zabieg wykonany w dobrym ośrodku jest obciążony ryzykiem powikłań