Zamów
Perfect Bust Perfect Bust Perfect Bust

Perfect Bust: Działanie

Perfect Bust działa w sposób całkowicie naturalny, pobudzając do wzrostu tkankę piersi. Dzieje się tak za sprawą zawartych w tabletkach phytoestrogenów, pochodzących z roślin. Mają one bardzo podobne działanie jak estrogeny produkowane w organizmie kobiety. Unikalna kompozycja ekstraktów roślinnych pozwala w ten sposób stymulować wzrost tkanki gruczołów piersiowych, podobnie jak to ma miejsce w okresie dojrzewania.

Jeżeli Twoje piersi są drobne znaczy to, że w okresie ich wzrostu, poziom estrogenów w organizmie był zbyt niski. Nic straconego. Teraz zażywając Perfect Bust, pobudzisz swoje piersi do wzrostu. W ciągu trzech miesięcy, możesz osiągnąć przyrost równy 1-2 rozmiary. Bywa, że po dłuższej kontynuacji, wzrost będzie jeszcze silniejszy. Zależy to od indywidualnych predyspozycji organizmu, podobnie jak okres, po którym zaczniesz odczuwać pierwsze zmiany(1-3 miesięcy).

Ekstrakty ziołowe, bogate w sterole, phytohormony, sole mineralne i witaminy, wpływają na utrzymanie równowagi całego organizmu(homeostazy), dzięki czemu łatwiej utrzymać doskonałą sylwetkę, właściwą wagę, młody wygląd skóry i włosów, regularne i bezbolesne miesiączki.

Perfect Bust jest środkiem nie tylko dla młodych kobiet. Przeciwnie, dojrzałe Panie mogą uzyskać jeszcze więcej pozytywnych efektów kuracji, gdyż Perfect Bust stymuluje również przebieg okresu menopauzy, łagodzi zachodzące wtedy przemiany a także opóźnia jego początek. Aktywne składniki poprawiają krążenie krwi w piersiach i narządach płciowych, przez co powodują ujędrnienie, lepsze nawilżenie i silniejsze odczuwanie bodźców dotykowych oraz wzmocnienie reakcji na stymulację seksualną.

Dzięki Perfect Bust piersi stają się jędrne i kształtne, skóra nawilżona i elastyczna, poprawia się przemiana materii i funkcje hormonalne organizmu, wzrasta poziom libido.

Poczuj się młodo i świeżo, bądź zadowolona z wielkości i urody swoich piersi.

Jeżeli kiedykolwiek myślałaś o zabiegu powiększenia piersi, to Perfect Bust jest właśnie dla Ciebie! Możesz mieć piękne i jędrne piersi, większe nawet o dwa rozmiary, bez żadnej ingerencji chirurgicznej. Zastanów się sama, czy jakakolwiek proteza, nawet najdoskonalsza może być lepsza niż własne, naturalne piersi? Weź pod uwagę ogromne ryzyko powikłań jakie niesie zabieg!

Nie wybieraj kosztownego i bolesnego zabiegu, po którym będziesz odczuwać dyskomfort, nawet jeśli nie będzie powikłań, w postaci infekcji, zbliznowaceń lub odrzucenia protezy. To nie zawsze wynik lekarskiego błędu lecz predyspozycje Twojego własnego organizmu, dlatego nawet zabieg wykonany w dobrym ośrodku jest obciążony ryzykiem powikłań